O MATEŘSKÉM CENTRU KRTEČEK

O MATEŘSKÉM Centru Krteček

Milá maminko,

blahopřejeme Ti k miminku v Tvém bříšku.

Rád bych Tě informoval, jaké možnosti se Ti nabízejí v Mateřském centru Krteček.

Od 12. týdne máš příležitost začít navštěvovat jednou týdně Cvičení pro těhotné.Těhotenské cvičení Ti vytvoří první vazby na ženy ve stejné životní situaci. Dostane se Ti prostoru na srovnání se svou novou rolí a také se Ti nabízí možnost „bezpečně“ projít těhotenstvím. Zacvičíš si na míči, s overbalem, protáhneš se a zrelaxuješ. Dále uslyšíš povídání o těhotenství, o vyšetřeních, která tě čekají, o porodu, kojení a základní péči o novorozence. Až se Ti miminko narodí, dopřej si klidu šestinedělí. Zhruba od dvou měsíců dítěte máš možnost navštěvovat setkávání maminek a nejmenších dětí v mateřském centru.

Když Tvé dítě oslaví jeden rok, tak je pro vás nadále připravena Krtečkova herna. Když uplynou přes dva roky naší společné cesty, rozšíří se pro vás nabídka činností v mateřském centru o Krtečkovo tvoření pro šikulky

Nové a zajímavé informace se můžeš dovědět na různých přednáškách a prezentacích, pořádaných dle možností centra a potřeb maminek.

Aby to nebylo líto tatínkovi, babičce, dědečkovi a jiným rodinným příslušníkům, tak může přijít celá vaše rodina na jednorázové akce pořádané Krtečkem, jako je například Martinská slavnost s lucerničkami, Vánoční nadílka, Pradědovy zimní radovánky, Papučkovový bál, Krtečkovy narozeniny atd.

Až budeš mít chuť se vzdělávat, tak můžeš využít příležitostné nabídky kurzů v rámci projektů z evropských fondů.

Jak vidíš, maminko, je o Tebe a Tvé dítě postaráno v Mateřském centru Krteček od doby těhotenství až po předškolní věk dítěte.

Těším se na vás.

Tvůj Krteček.